ceny tłumaczeń imagen de una balanza en equilibrio

» orientacyjne stawki 
(ceny tłumaczeń z polskiego na hiszpański i v.v.)

tłumaczenie zwykłe: 0,08-0,10 €/słowo, stawka minimalna: 30 € + VAT
tłumaczenie przysięgłe: 0,12-0,14 €/słowo, stawka minimalna: 30 € + VAT

» co ma wpływ na ostateczną stawkę: cena tłumaczenia zależy od stopnia trudności tekstu, jego długości i czasu wykonania. W przypadku większych projektów czy też długoterminowej współpracy: warunki do uzgodnienia.

» wycena tłumaczeń:  tłumaczenia wycenia się w oparciu o liczbę słów oryginału, jest to jednak możliwe tylko w wypadku dysponowania jego elektroniczną wersją (pliki .doc, .txt, itd.).  Jeżeli taki oryginał nie jest dostępny, wycena będzie jedynie orientacyjna a  ostateczna cena obliczona zostanie na podstawie tekstu przetłumaczonego. Wycena jest oczywiście bezpłatna i niezobowiązująca dla klienta. Gwarantuję również całkowitą poufność. Jeżeli chcą Państwo wycenić konkretny tekst lub projekt, bardzo proszę o kontakt. 

» płatność:
Pierwsze lub pojedyncze zlecenie: 30% zaliczki po zaakceptowaniu wyceny, reszta przy odbiorze tłumaczenia; tłumaczenia przysięgłe płatne przy odbiorze.
Stali Klienci dysponują 30-dniowym kredytem.
Realizacja płatności przelewem bankowym, w oparciu o fakturę wystawioną w Hiszpanii..

strona główna
wprowadzenie

usługi
zakres specjalizacji
życiorys
ceny tłumaczeń
przetłumaczone książki
strona kontaktowa
linkiLogotipo KJ Traducciones
  Av. Meridiana, 34, 7, 3                tel. (34) 670 779 192             e-mail: katerina@kjtraducciones.com            © Katarzyna Jachimska 2007-2011 
  08018 BARCELONA                     fax (34) 934 850 546