usługi fragmento del cuadro La Torre de Babel de Pieter Brueghel
Firma  KJ traducciones  oferuje Państwu tłumaczenia z hiszpańskiego, polskiego i angielskiego, dostosowane do potrzeb każdego klienta.  W szczególności zaś:

» specjalistyczne tłumaczenia dla firm
Po wielu latach pracy w firmach hiszpańskich i międzynarodowych wiem, jak ważne dla tłumacza jest dogłębne poznanie specyfiki danej branży, obowiązujących w niej standartów i terminologii, zapoznanie się z istotnymi i wyjątkowymi cechami oferowanych przez Państwa produktów i usług, czy też wreszcie wyczucie swoistej natury samej firmy.  Dlatego też proponuję Państwu coś więcej niż rzetelne tłumaczenia: chodzi mi o partnerską współpracę mającą na celu przeniesienie na drugi koniec Europy treści i przesłań zawartych w tekstach reklamowych, folderach, broszurach i ulotkach, w witrynach internetowych, raportach i prezentacjach, a nawet w dokumentacji technicznej czy instrukcjach obsługi maszyn i urządzeń.

» tłumaczenie przysięgłe dokumentów
Tłumaczenia przysięgłe wszelkiego rodzaju dokumentów: umów, zaświadczeń, pism, protokołów, sprawozdań, aktów, oświadczeń, korespondencji formalno-prawnej  itp. dla firm, urzędów i osób prywatnych. 

» tłumaczenie tekstów literackich
Tłumaczenie książek beletrystycznych i popularno-naukowych, podręczników, artykułów, notatek prasowych itp.  Autorom ofreruję również pomoc w kontaktach i negocjacjach z wydawnictwami. 

strona główna
wprowadzenie

usługi
zakres specjalizacji
życiorys
ceny tłumaczeń
przetłumaczone książki
strona kontaktowa
linki

Logotipo KJ Traducciones
  Av. Meridiana, 34, 7, 3                tel. (34) 670 779 192             e-mail: katerina@kjtraducciones.com            © Katarzyna Jachimska 2007-2011 
  08018 BARCELONA                     fax (34) 934 850 546
                                                                                            Document made with Nvu