wprowadzenie foto de Katerina Jachimska

Witam Państwa w witrynie KJ Traducciones!


Nazywam się Katarzyna Jachimska, jestem niezależną tłumaczką. Specjalizuję się w tłumaczeniach z języka hiszpańskiego, angielskiego i polskiego. Jestem również Tłumaczką Przysięgłą języków polskiego i hiszpańskiego mianowaną przez Ministerstwo Spraw Zagranicznych Hiszpanii.


Urodziłam się w Krakowie, jestem absolwentką iberystyki Uniwersytetu Jagiellońskiego.  Od końca lat 80-tych mieszkam i pracuję w Barcelonie.

Na stronach tej witryny znajdziecie Państwo informacje na temat oferowanych przeze mnie usług translatorskich oraz dziedzin, w których do tej pory sie wyspecjalizowałam. Będziecie Państwo również mogli zapoznać się z moimi dotychczasowymi osiągnięciami zawodowymi. Zachęcam do odwiedzenia strony kontaktowej, skąd w prosty sposób można zasięgnąć informacji na temat konkretnego zlecenia, jego ceny i czasu wykonania, lub poprosić o kontakt telefoniczny. Serdecznie zapraszam!

strona główna

wprowadzenie

usługi
zakres specjalizacji
życiorys
ceny tłumaczeń
przetłumaczone książki
strona kontaktowa
linki

    strona w wersji
» hiszpańskiej...
» angielskiej...
» katalońskiej...

Logotipo KJ Traducciones
  Av. Meridiana, 34, 7, 3                tel. (34) 670 779 192             e-mail: katerina@kjtraducciones.com            © Katarzyna Jachimska 2007-2011 
  08018 BARCELONA                     fax (34) 934 850 546